O nás

Firma Jiří Blažek JBL vznikla v roce 1990 a již od svého vzniku se specializuje na prodej zemědělských, lesnických a komunálních strojů.

V roce 1994 firma začala s výrobou lesnických strojů a zemědělské techniky, nyní firma vyrábí sněhové radlice k traktorům či VZV a luční brány vlastní konstrukce.

Zabýváme se také dovozem, především zemědělských strojů, do ČR. Vyhledáváme kvalitní a spolehlivé výrobce, jejichž produkty odpovídají všem normám EU a legislativě ČR.

Firma vede také sklad náhradních dílů na traktory, zemědělské stroje a zahradní techniku. Firma má vlastní servis zahradní a zemědělské techniky.

Naším cílem je nabídnout našim zákazníkům kvalitní služby a produkty k jejich maximální spokojenosti.

O naší prodejně

Naše firemní kamenná prodejna navazuje na historii maloobchodního prodeje, která započala založením Koloniálu u Jeřábků v 30. letech 20 století. Bohužel se koloniálu po roce 1948 nevyhnulo vyvlastnění a proměna na prodejnu Jednoty. Majitel Josef Jeřábek (děd Jiřího Blažka staršího) poté strávil několik měsíců ve vězení za údajné finanční podvody, následně musel přijmout zaměstnání cestáře. Prodejna byla navrácena do soukromého vlastnictví roku 1990, čehož se bohužel p. Jeřábek nedožil.

V prodejně nabízíme především ND na zemědělskou techniku, kterou uvádíme na trh. Dále náhradní díly na traktory Zetor UŘI, Zetor 25 a Zetor 50. Najdete u nás i autobaterie, ruční nářadí, příslušenství pro elektrické ohradníky a spojovací materiál.

Otevřeno máme každý pracovní den od 6:00 do 14:30 bez polední pauzy.

Tel. spojení na prodejnu a sklad ND 721 400 468.

Na trhu od roku 1990

Garance kvality

Kamenná prodejna

Sortiment skladem

Jiří Blažek

Licibořice 58 (mapa)
Licibořice 538 23

Pondělí - pátek

Sobota, neděle
po domluvě

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: